زیدان: به بیل نیاز داشتیم و او عالی عمل کرد؛ رونالدو به منچستر سفر خواهد کرد

 

، شاگردان زیدان امشب در زمین حریف شکست 2-0 را با پیروزی 3-2 عوض کردند و به این ترتیب زیزو از تلاش بازیکنان خود تمجید کرد و گفت:

در طول یک مسابقه فوتبال اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. ما شروع ضعیفی داشتیم، اما با قدرت بازی را تمام کردیم و من نکات مثبتی از این مسابقه برداشت کردم. جبران شکست 2-0 در چنین ورزشگاهی و مقابل یک حریف سرسخت، آسان نیست. در ابتدا به نظر می رسید که مقابل آنها تسلیم شده ایم، اما بازیکنان کار بزرگی انجام دادند و من خوشحالم.

یک نبرد سخت و مشکل بود. در 10-15 دقیقه ابتدایی به مشکل خوردیم، اما یک بازی فوتبال 90 دقیقه است. در ابتدای بازی، ما در مقابل تیمی که می داند چطور بازی کند مثل یک تیم فشار وارد نمی کردیم اما از اواخر نیمه اول به بعد بهتر شدیم و وقتی همه چیز را به درستی انجام دادیم بازی به نفع ما تغییر کرد.

وی در مورد گرت بیل هم گفت:

او را دوست دارم، خیلی خوشحالم چون او تفاوت ها را رقم می زند. ما نیاز داشتیم که بیل برخیزد، و او عالی عمل کرد. او خیلی خوب بوده است و من خوشحالم چون در فرم خوبی است. حالا باید استراحت کرده و سپس به دیدار روز سه شنبه فکر کنیم. امروز به او نیاز داشتیم و او واقعاً خوب کار کرد. می توانیم در مورد نقش او در دو گل صحبت کنیم، اما در مجموع عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشت. او فرصت هایی خلق کرد و هر چه بازی جلو تر می رفت از لحاظ جسمانی قوی تر می شد. فوق العاده بود.

هنگامی که 2-0 عقب هستید، کسب پیروزی آسان نیست. ما ثابت کردیم که بعد از دریافت دو گل می توانیم بازی را به نفع خود تغییر دهیم. بازیکنان من صبوری زیادی نشان دادند و تفاوت را رقم زدند. ما بازیکنان با کیفیتی داریم که وقتی بازی از ابتدا علیه شما پیش می رود، می توانند بازی را به نفع شما تغییر دهند.

زیدان در مورد زمین سخت وایکاس هم صحبت کرد:

می دانیم که هیچ بازی آسانی وجود ندارد و می دانستیم که اینجا جای سختی برای بازی کردن است. ما به مشکل خوردیم، اما به آن غلبه کردیم، به خصوص بعد از اینکه 2-0 عقب افتاده بودیم. روز سه شنبه با نبرد دیگری مقابل یک حریف بسیار سخت دیگر مواجه خواهیم شد و برای آن بازی به خوبی آماده خواهیم شد.

- کریستیانو رونالدو و بنزما:

کریستیانو به منچستر سفر خواهد کرد. اما باید وضعیت بنزما را بررسی کنیم. تمام چیزی که می توانم بگویم این است که تنها یک برخورد جزئی نبود. به والدبباس بازخواهیم گشت و کاری که لازم است را انجام خواهیم داد تا موضوع را بررسی کنیم. امیدوارم که مصدومیت او جدی نباشد و روز سه شنبه او را در اختیار داشته باشیم. در حال حاضر بیش از این چیزی نمی توانم بگویم.

- ایسکو:

او عملکرد فوق العاده ای داشت. به تدریج خود را در بازی پیدا کرد و عملکردی عالی به نمایش گذاشت.

 

http://www.axgig.com/images/36476799309601666585.jpg

منبع : هواداران کریستیانو رونالدوزیدان: به بیل نیاز داشتیم و او عالی عمل کرد؛ رونالدو به منچستر سفر خواهد کرد
برچسب ها : بازی ,مقابل ,زیدان ,عالی ,داشتیم ,بازیکنان ,نیاز داشتیم ,بررسی کنیم ,توانم بگویم ,نمایش گذاشت ,مشکل خوردیم،